Schätzpreis 60 €
Zuschlag 85 €

Charles II., 1660-1685

Charles II. 1660-1685. 6 Pence 1683 Tower Mint, London 3.13 g. Spink 3382. Fast vorzüglich / About extremely fine. Feine Patina / Fine toning.