Los 897
| Schätzpreis | 30 € |
| Zuschlag |
George III. 1760-1820. Shilling 1787, London. 6.00 g. With semée of hearts. Spink 3746.
Gutes sehr schön. Hübsche Patina.
| Schätzpreis | 30 € |
| Zuschlag |