VRIES, BRONDGEEST & ROOS, Amsterdam. Auktion vom 06.12.1847 u.f.T. Catalogus der Verkooping van het tweede Gedeelte van het uitmunted draaije en zeer uitgebreide Kabinet gouden en zilveren Penningen en Munten, P. Smidt van Geldern. 392 Seiten, 7268 Nummern. Zahlreiche Anmerkungen, starke Gebrauchsspuren. Halbleder. Sehr selten / Very rare.
Exemplar der Auktion Schulman Nr. 340 vom 01.12.2012, Los 1363.
Schätzpreis | 200 € |
Zuschlag |