Gut-Lynt Auction 4
Coins and Medals
ITALIEN Massa
Bid
| Estimated price | 70 € |
Alberico II. Cybo Malaspina, 1662-1690
Alberico II. Cybo Malaspina 1662-1690. Luigino da 8 Bolognini 1665. 2.23 g. MIR 323/2.
Vorzüglich. Hübsche Patina.