Coins and Medals (Greece - Vietnam, various collections)

GRIECHENLAND

Lot 1498

Bid

Estimated price 60 €
Result 480 €

Description

Georg I. 1863-1913. 5 Drachmen 1876 A, Paris. Dazu 2 Drachmen Kreta 1901 (berieben). KM 8, 46. (2)

Gutes sehr schön. Sehr schön.